Laminované dřevotřískové desky, OSB desky, MDF desky

laminované desky I dřevotřískové desky I OSB desky I MDF a HDF desky

Laminované dřevotřískové desky

Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky s nalisovaným dekorativním papírem. Široká paleta dekorů a výběr z mnoha struktur povrchu nabízí využití v mnoha odvětvích nábytkářského průmyslu, inspiraci pro architekty a designéry, jeden ze základních produktů pro vybavení interiérů, kombinaci s dalšími materiály.

laminované dřevotřískové desky

Typy dekorů

Dodáváme laminované desky několika značek ,
dekory si můžete prohlédnout zde :

Využití laminovaných desek

Dřevotřískové desky

Třívrstvé oboustranně broušené desky vhodné pro laminování, kašírování a potahování laminátem, dýhování a nábytkářský průmysl. Všechny dřevotřískové desky odpovídají hodnotám podle EN 312 a emisní třídě E 1. Kvalita výrobků a zpracování je průběžně ověřována interní kontrolou kvality a externí kontrolou.

OSB Desky

Desky z orientovaných plochých třísek

OSB - Oriented Strand Board - jsou plošné lisované desky z orientovaně rozprostřených velkoplošných třísek sestavené ze tří vrstev a vázané pojivem z umělé pryskyřice. Třísky ve vnějších vrstvách jsou orientovány rovnoběžně s délkou nebo šířkou desky, třísky ve středové vrstvě mohou být orientovány náhodně nebo obecně kolmo na lamely vnějších vrstev.

MDF a HDF desky

MDF desky - středně zhuštěná dřevovláknité deska

MDF desky jsou plnohodnotnou a multifunkční alternativou masivního dřeva. Používají se pro výrobu konstrukcí nábytku a vnitřní vybavení, jsou vhodné pro povrchovou úpravu laminací, vysokotlakým laminátem, dýhováním, lakováním, frézováním v ploše i hraně.
Laminované MDF desky pro dekorativní vnitřní vybavení, výrobu karavanů, výrobu hluboce frézovaných předních ploch a výrobu jiných nábytkových prvků. Jednostranná a oboustranná laminace s dekory bílá, uni, dřevodekory či dekory fantazie.

HDF - vysoce zhuštěná dřevovláknitá deska

HDF desky pro výrobu zadních stěn nábytku, dělících stěn, veletržní výstavbu, vhodné k výrobě lišt. HDF desky pro jednostranné nebo oboustranné lakování


NAHORU


Dekory deskového materiálu

Dekory Kronospan
Dekory Egger
Dekory DDL

ABS hrany - UNI dekory

Dekory nábytkových hran

ABS hrany - Dřevodekory

Dekory nábytkových hran
optimalizace, webmaster, 736 486 356